Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Białymstoku

Doba Sportu - 24-godzinny maraton sportowy

30.09.2024
Data: 15 - 16.10.2024
Miejsce wydarzenia: Akademickie Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41
Godzina: 15:00 - 15:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Po raz drugi w Białymstoku odbędzie się Akademicka Doba Sportu – 24-godzinny maraton sportowy. Start zaplanowano na 15 października o godz. 15:00 a zakończy się 16 października o godz. 15:00. W programie znajdą się m.in. turnieje tenisa stołowego, piłki siatkowej, futsalu oraz warsztaty z samoobrony, ćwiczeń oddechowych, yogi i aerobiku.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny, ale zaleca się wcześniejszą rejestrację – indywidualnie lub drużynowo.

Wydarzenia odbędą się w Akademickim Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41.

Zapisy ruszą od środy 2 października 2024.

Organizator: AZS Akademicki Związek Sportowy
Organizatorzy lokalni:
Klub Uczelniany AZS Politechniki Białostockiej
Klub Środowiskowy AZS Podlaskiego
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PB.

Wydarzenie wspiera: Ministerstwo Sportu i Turystyki
Patronat medialny: Radio Akadera

©2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Dział promocji UwB.