Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Białymstoku

Data: 09.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB
Godzina: 17:30 - 19:00

Drogie koleżanki i koledzy, Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na treningi sekcji szachowej. Zajęcia poprowadzi Instruktor szachowy Albert Miecznik.

• Dla kogo: studentów, doktorantów i pracowników UwB (także z wymian międzynarodowych i programu Erasmus+).
  • Miejsce: Wydział Prawa UwB, ulica Mickiewicza 1, sala 311
  • Termin: środa 17.30- 19.00, Pierwsze zajęcia 9 października

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres miecznik_albert@tlen.pl, lub za pośrednictwem fanpagu na facebooku Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu w Białymstoku.

"Szachy są miarą intelektu."
Johann Wolfgang Goethe

©2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Dział promocji UwB.